"SAN NICOLAS" RESORT, PALASE
ÇMIMI: 
283 800€
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca turistike edhe rezidenciale e pozicionuar në bregdetin Shqiptar në një zone unike dhe elitare vetem 150 m nga deti, në plazhin e mrekullueshem të detit Jon. Është vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në privatësi, në gjelberim, në ajer të paster dhe pranë freskisë së detit.

“San Nicolas” do të ofrojë sherbime të ndryshme si ambiente tregtare, një Hotel me sipërfaqe prej 15,000 m2, Godinë sherbimi prej 1783 m2, bar-kafe-restorante, kënde lojrash për fëmijë, kënde sportive, pishinë të përbashkët, ambiente rekreative, qender sportive, vije bregdetare private, shëtitore buzë detit, arkitekture moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, investim të sigurte etj.

Rezidenca do të ofrojë punime shumë cilësore, fasadë alumini termik dopion xham, parapetet e ballakoneve me xham, veshje të mureve me gurë të zonës, orientim lindje – perëndim të cilat do ti japin një ndricim natyral gjatë gjithë ditës vilave dhe apartamenteve.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 94 m2 (103.02 m2 bruto) ndodhet ne katin e trete nga toka me orientimin veri-perëndim. Organizohet nga ambient ndenje+kuzhinë+ngrënie, dhome matrimoniale + tualet me dritare, dhome gjumi, tualet dite dhe veranda.

Apartamenti perfshin dhe nje parkim ne perdorim.

Mundesi financimi deri ne 60 % te vleres.

PARASHIKOHET TË PËRFUNDOJË NË SHTATOR 2024

Video: 
Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
283 800€
QYTETI: 
Palasë
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
94m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
103m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
1
PRONA: 
Në Ndërtim
Shitje si investim: 
2024
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.