"SAN NICOLAS" RESORT, PALASE
ÇMIMI: 
405 000€
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca turistike edhe rezidenciale e pozicionuar në bregdetin Shqiptar në një zone unike dhe elitare vetem 150 m nga deti, në plazhin e mrekullueshem të detit Jon. Është vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në privatësi, në gjelberim, në ajer të paster dhe pranë freskisë së detit.

“San Nicolas” do të ofrojë sherbime të ndryshme si ambiente tregtare, një Hotel me sipërfaqe prej 15,000 m2, Godinë sherbimi prej 1783 m2, bar-kafe-restorante, kënde lojrash për fëmijë, kënde sportive, pishinë të përbashkët, ambiente rekreative, qender sportive, vije bregdetare private, shëtitore buzë detit, arkitekture moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, investim të sigurte etj.

Rezidenca do të ofrojë punime shumë cilësore, fasadë alumini termik dopion xham, parapetet e ballakoneve me xham, veshje të mureve me gurë të zonës, orientim lindje – perëndim të cilat do ti japin një ndricim natyral gjatë gjithë ditës vilave dhe apartamenteve.

Vile e bashkangjitur dyshe në shitje 2 katshe me sipërfaqe ndërtimi 150 m2 + tokë nga 350-450 m2 duke perfshire dhe katin perdhe te viles, 2 postet e parkimit. Eshte me orientimin jug-lindje-perëndim-veri dhe pamje të bukur nga deti Jon. Kati përdhe organizohet nga ambient ndenje + ngrënie + kuzhinë, 1 tualet dhe veranda. Kati parë organizohet nga dhomë matrimoniale + tualet + ballkon, 1 dhome gjumi dhe tualet dite me dritare.

Cmimi i Viles eshte 405,000 Euro + 100 euro/m2 truall

Mundesi financimi deri ne 60 % te vleres.

PARASHIKOHET TË PËRFUNDOJË NË SHTATOR 2024

Video: 
Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
405 000€
QYTETI: 
Palasë
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
OBORR: 
350m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
KATET E PRONES: 
2
PARKING: 
2
PRONA: 
Në Ndërtim
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.