"SAN PIETRO" HOTEL & RESIDENCES
ÇMIMI: 
140 000€
< >
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
<
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
>
Përshkrimi i pronës: 

Destinacioni më i ri turistik dhe rezidenciale ndodhet në një zone unike vetëm 250 m nga deti, në plazhin ranor të detit Adriatik, në një zone të paprekur nga turizmi masiv te rrethuar nga pishat e larta dhe me një klime që ofron 300 dite me diell.

Vendodhja e kompleksit është ideale për të jetuar shendetshëm, në privatësi, në gjelbërimin mes pishinave, në ajer të paster, pranë freskisë së detit, vetëm 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Residenca turistike do të ofroje sherbime, ambiente rekrekative, arkitekture moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilësi të lartë ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare dhe jetesë në komunitet.

Melia Hotel International do te jete pjese e San Pietro Resort. Prania e saj do ta ktheje San Pietro Resort në një destinacion ndërkombëtar.

Apartamenti ofron cilësi të lartë ndërtimi, me hapësira të konsiderueshme, i shtruar me parket, me sistem ndricimi nga më të mirët, tavanet e punuara me gipse, mobilim totalisht i ri shumë cilësor dhe modern.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe ndertimi 91.3 m2 neto (100.7 m2 bruto), në katin e 3-të me orientim jug-lindje-perëndim gje te cilin e ben te ndricuar gjate gjithe kohes. Ndodhet në brezin e tretë. Apartamenti ofron ambientin e ndenjes + kuzhina, 2 dhoma gjumi, tualetin me dritare dhe ballkonin.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
140 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
91m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
101m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Pjesërisht
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2021
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.