"SAN PIETRO" HOTEL & RESIDENCES
195 000€
< >
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES Gjiri Lalzit
<
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES Gjiri Lalzit
>
Përshkrimi i pronës: 

Residenca me e re turistike dhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 250 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriatik, ne nje zone te paprekur nga turizmi masiv te rrethuar nga pishat e larta dhe me nje klime qe ofron 300 dite me diell.

Vendodhja e kompleksit eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Residenca turistik do te ofroje sherbime, ambiente rekrekative, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare dhe jetesese ne komunitet.

Vile ne shitje e bashkangjitur me 4 hyrje me pamje nga deti me sip. ndertimi 120 m2 + toke (250 – 600) m2 ne varesi te vendodhjes se viles. Ne katin perdhe ndodhet ambientin e ndenjes + kuzhina me dritare, tualet me dritare dhe ballkon. Ne katin e dyte ndodhet 2 dhoma gjumi, nje tualete me dritare dhe veranda. Mundesi financimi deri ne 70% te vleres se prones qe ju do te blini. Faza e pare e ndertimit perfundon ne Dhjetor 2019.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
OBORR: 
250m 2
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.