"SAN PIETRO" HOTEL & RESIDENCES
ÇMIMI: 
195 000€
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
Përshkrimi i pronës: 

Destinacioni me i ri turistik dhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 250 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriatik, ne nje zone te paprekur nga turizmi masiv te rrethuar nga pishat e larta dhe me nje klime qe ofron 300 dite me diell.

Vendodhja e kompleksit eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberimin mes pishinave, ne ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Residenca turistike do te ofroje sherbime, ambiente rekrekative, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare dhe jetesese ne komunitet.

Melia Hotel International do te jete pjese e San Pietro Resort. Prania e saj do ta ktheje San Pietro Resort ne nje destinacion ndërkombëtar.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe ndertimi 96.7 m2 neto (105.4 m2 brutto), ne katin e trete nga toka, me orientimin lindje-perendim. Organizohet nga ambienti i ndenjes + ngrenie, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe ballkoni.

Apartamenti është i përfunduar.

Ka dhe nje parkim ne perdorim.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
195 000€
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
97m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
105m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
1
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2022
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.