"SAN PIETRO" HOTEL & RESIDENCES
85 000€
< >
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
<
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
>
Përshkrimi i pronës: 

Destinacioni më i ri turistik dhe rezidenciale ndodhet në një zone unike vetem 250 m nga deti, në plazhin ranor të detit Adriatik, në një zonë të paprekur nga turizmi masiv të rrethuar nga pishat e larta dhe me nje klimë që ofron 300 dite me diell.

Vendodhja e kompleksit është ideale për të jetuar shendetshëm, ne privatesi, në gjelbërimin mes pishinave, ne ajer te pastër, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nënë Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Residenca turistike do të ofrojë shërbime, ambiente rekrekative, arkitekture moderne, infrastrukturë të standarteve europiane, cilësi të lartë ndërtimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare dhe jetesë në komunitet.

Melia Hotel International do te jete pjese e San Pietro Resort. Prania e saj do ta ktheje San Pietro Resort ne nje destinacion ndërkombëtar.

Apartament në shitje 1+1 buzë detit me sipërfaqe ndertimi 66.8 m2 neto (72.8 m2 bruto), pozicionohet në katin përdhe i cili ofron + 80 m2 oborr te gjelberuar. Ka orientimin jug-perëndim. Apartamenti ofron ambientin e ndenjes + kuzhina, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. 

Brenda cmimit eshte i perfshire dhe nje parkim i cili bashke me oborrin eshte ne perdorim.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
67m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
73m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
1
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2020
OBORR: 
80m 2
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.