"SAN PIETRO" HOTEL & RESIDENCES
200 000€
< >
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
<
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
>
Përshkrimi i pronës: 

Residenca me e re turistike dhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 250 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriatik, ne nje zone te paprekur nga turizmi masiv te rrethuar nga pishat e larta dhe me nje klime qe ofron 300 dite me diell.

Vendodhja e kompleksit eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Residenca turistik do te ofroje sherbime, ambiente rekrekative, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare dhe jetesese ne komunitet.

Vile ne shitje e bashkangjitur me 4 hyrje, 2 kate + bodrum, me sip. ndertimi 171.5 m2 + toke 303 m2 ne varesi te vendodhjes se viles. Ne katin perdhe ndodhet ambientin e ndenjes + kuzhina me dritare, tualet dhe ballkon. Ne katin e dyte ndodhet 2 dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe veranda. Bodrumi eshte hapesire e hapur dhe ofron ambiente ndihmese per vilen. Perfundon ne Mars 2021.

Cmimi okazion 200.000 Euro nga cmimi i tregut 215.000 Euro 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
172m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
PAMJA: 
Shume e mirë
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2021
OBORR: 
303m 2
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.