"SAN PIETRO" HOTEL & RESIDENCES
137 000€
< >
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
<
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
>
Përshkrimi i pronës: 

Destinacioni më i ri turistik dhe rezidenciale ndodhet në një zone unike vetëm 250 m nga deti, ne plazhin ranor të detit Adriatik, në një zonë të paprekur nga turizmi masiv të rrethuar nga pishat e larta dhe me një klimë qe ofron 300 dite me diell.

Vendodhja e kompleksit është ideale për të jetuar shendetshem, në privatesi, ne gjelberimin mes pishinave, në ajer të paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Residenca turistike do të ofrojë shërbime, ambiente rekrekative, arkitekturë moderne, infrastrukturë të standarteve europiane, cilësi të lartë ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare dhe jetesë në komunitet.

Melia Hotel International do të jetë pjese e San Pietro Resort. Prania e saj do ta ktheje San Pietro Resort në një destinacion ndërkombëtar.

Apartament në shitje 2+1 ndodhet në brezin e pare te apartamenteve, me pamje shumë të mirë dhe të lirë nga pishat dhe gjelbërimi i rezidencës. Me sipërfaqe ndertimi 92 neto (101.8 m2 bruto) + toke 120 m2, pozicionohet në katin perdhe, me orientimin veri-lindje-perëndim. Apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjës + ambienti i guzhinës dhe ngrënies, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon te madh.

Perfundon ne Mars 2022.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
92m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
102m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
1
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2022
OBORR: 
120m 2
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.