SKELE, VLORË
105 000€
< >
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SKELE, VLORË VloreProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SKELE, VLORË VloreProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SKELE, VLORË VloreProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SKELE, VLORË VloreProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SKELE, VLORË VloreProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SKELE, VLORË VloreProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SKELE, VLORË Vlore
<
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SKELE, VLORË VloreProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SKELE, VLORË VloreProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SKELE, VLORË VloreProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SKELE, VLORË VloreProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SKELE, VLORË VloreProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SKELE, VLORË VloreProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: SKELE, VLORË Vlore
>
Përshkrimi i pronës: 

Super Apartament modern 1+1 në shitje në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Vlorës, vetëm 150 M nga Deti Jon. Zona ka infrastrukturë shumë të rregullt, me sheshe të bukura pushimi afër, bare/restorante, markete, sherbime të ndryshme tregtare dhe zona të dedikuara për këmbësorë dhe kënde lojrash për fëmijë. Godina ka pranë institucione arsimore-shoqërore më të njohura të qytetit si dhe fare pranë sheshit Isa Boletini dhe Lungomare.

Apartamenti ndodhet në një nga godinat më të bukura dhe të kërkuara të Vlorës, me punime shumë cilësore, 13 kate, me 2 kate parkim nën tokë dhe me një administrim shumë të mirë. Është i mirëorganizuar me stil shumë modern dhe me hapsirë të konsiderueshme për një jetë komode. I pajisur me rifinitura cilësore, sistem ngrohje-ftohje, i shtruar me parket shumë cilësor, me guzhinë të përfunduar dhe të mobiluar shumë mirë.

Apartamenti në shitje 1+1 me sipërfaqe neto 71.6 m2 (80.4 m2 bruto) pozicionohet në katin e 8-te me orientimin lindje, me shume drite natyrale dhe me pamje shumë të mire nga Deti Jon. Organizohet nga salloni, gatim+ngrënie bashkë, dhomë gjumi, një tualet dhe ballkoni.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Vlore
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
72m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
80m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
8
KATET E PRONES: 
13
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2019
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.