"TURQUOISE MARINA" REZIDENCE, GJIRI I LALZIT
ÇMIMI: 
357 193€
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca turistike më e re rezidenciale, resort i cili ka një vendodhje unike pranë detit Adriatik dhe natyrës në Hamallaj, një nga zonat më të preferuara të Gjirit të Lalëzit. Vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në privatësi, me gjelbërim dhe ajër të pastër dhe pranë freskisë së detit. Një destinacion i aksesuseshëm për vetëm 40 minuta nga Tirana, Durrësi (porti), 35 minuta nga Aeroporti “Nënë Tereza” dhe 3 orë nga Prishtina.

“Turquoise Marina” do të jetë një destinacion rekreativ për individet dhe familjarët që duan të shijojnë natyren rrethuar me pisha të buta dhe të egra ku ofrohet siguri 24 orë, cilësi e lartë ndertimi dhe infrastrukturë. Vilat dhe apartamentet janë projektuar me planimetri të rregullt, me ndricim natyral gjatë gjithë ditës dhe me akses direkt drejt detit dhe një hapësire ujore për mjetet lundruese që përshkon gjithë kompleksin. Rezidenca ofron me dhjetra sherbime brenda kompleksit si: Kënd lojrash për fëmijë, korsi biçikletash, aquapark, pishina, bar & beach-bare, restorante, market, dyqan, kënde rekreative, mjedise sportive, qender estetike, parkim të dedikuar për banorët dhe për vizitorët, jetesë në komunitet dhe vije bregdetare e sistemuar me cadra e shezlone, gjelbërim, mirëmbajtje elitare etj.

Rezidenca ofron shumëllojshmëri tipologjie vilash dhe apartamentesh në shitje buze detit duke ju përshtatur kërkesave të cdo klienti: apartamente të vogla për cifte dhe familje të reja, apartamente të mëdha për familje të mëdha, vila të vogla për pushime komode dhe jetese, vila të mëdha me pishinë për jetesë elitare dhe hapësira komode.

Vile ne shitje 2 kateshe + bodrum me sipërfaqe totale ndërtimi 291.4 m2 + tokë 472 m2 me orientimin jug-lindje-perëndim. Kati nëntokë organizohet nga ambienti teknik, lavanderi, depo. Kati përdhe organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë + ngrënie, dhomë gjumi, tualet me dritare dhe veranda. Kati i parë organizohet nga dhomë matrimoniale + garderobë, dhomë gjumi, tualet dite me dritare dhe ballkoni.

Brenda cmimit perfshihet dhe 1 parkim.

Mundësi blerje parkime shtesë me vlere 5000 Euro.

Parashikuar te mbaroje ne vitin 2025.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
357 193€
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
291m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
OBORR: 
472m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2025
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.