"VALA MAR" RESIDENCE
58 000€
< >
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE, GJIRI LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE, GJIRI LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE, GJIRI LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE, GJIRI LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE, GJIRI LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE, GJIRI LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE, GJIRI LALZIT Gjiri Lalzit
<
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE, GJIRI LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE, GJIRI LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE, GJIRI LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE, GJIRI LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE, GJIRI LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE, GJIRI LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE, GJIRI LALZIT Gjiri Lalzit
>
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca turistike edhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 150 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriati dhe eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Rezidenca ofron vila dhe apartamente ne shitje buze detit, ambiente sherbimi + facilitete, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetesese ne komunitet, etj.

Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe 50.5 m2 neto (55.4 m2 bruto) + 47 m2 truall, ne katin perdhe, me pamje nga deti Adriatik me orientim jug-perendim-lindje i cili ofron me 1 dhome ndenje + kuzhina, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon te bollshem. Cmimi perfshin dhe nje parkim

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
51m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
55m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
1
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
OBORR: 
47m 2
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.