"VALA MAR" RESIDENCE
295 000€
< >
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
<
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
>
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca turistike edhe rezidenciale ndodhet në një zonë unike vetëm 150 m nga deti, në plazhin ranor të detit Adriatik dhe është ideale për të jetuar shëndetshëm, në privatësi, në gjelbërim dhe ajër të pastër, pranë freskisë së detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Rezidenca ofron vila dhe apartamente në shitje buzë detit, ambiente sherbimi + facilitete, arkitekturë moderne, infrastrukturë të standarteve europiane, cilësi të lartë ndertimi, siguri dhe administrim 24 orë, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, etj.

Vilë në shitje 2 kate, ndodhet në brezin e tretë, me sipërfaqe ndertimi 175 m2 + 60 m2 verandë + toke 424 m2 me orientimin jug-perendim. Kati përdhe organizohet nga ambienti i ndenjës, kuzhina, një tualet me dritare një dhomë gjumi dhe një ambient i mbuluar për të ngrënë jashtë. Kati i parë organizohet nga dy dhoma gjumi, dy tualete me dritare, një garderobë, një lavanderi dhe një verandë 60 m2.

Vila ofron dhe 2 vende parkimi brenda oborrit të saj.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJE NETO: 
175m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
205m 2
VERANDË: 
60.00m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2020
OBORR: 
424m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.