"VALA MAR" RESIDENCE
65 000€
< >
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa:
<
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa:
>
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca turistike edhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 150 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriati dhe eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Rezidenca ofron vila dhe apartamente ne shitje buze detit, ambiente sherbimi + facilitete, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetesese ne komunitet, etj.

Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe 54.8 m2 neto (60.7 m2 bruto), ne katin e trete, me pamje nga deti Adriatik me orientim veri-lindje, i cili ofron me 1 dhome ndenje + kuzhina, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon te bollshem. Cmimi perfshin dhe nje parkim

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
55m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
61m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2020
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.