"VALA MAR" RESIDENCES
75 500€
< >
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
<
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
>
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca turistike edhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 150 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriati dhe eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Rezidenca ofron vila dhe apartamente ne shitje buze detit, ambiente sherbimi + facilitete, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetesese ne komunitet, etj.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe 65.5 m2 netto (72 m2 brutto) ne katin e 3 nga toka, me pamje nga deti Adriatik me orientim jug-perendim-lindje i cili ofron me 1 dhome ndenje + kuzhina, 2 dhome gjumi, 1 tualet me dritare dhe nje ballkon te bollshme.

Cmimi perfshin dhe nje parkim. Perfundon ne Dhjetor 2019

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
66m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
72m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.