"VALA MAR" RESIDENCES
154 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa:
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa:
>
Përshkrimi i pronës: 

GJIRI I LALZIT

Rezidenca turistike edhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 150 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriati dhe eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Rezidenca ofron market, bar/kafe, restorant, facilitete, kend lodrash per fëmijë, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetesese ne komunitet, etj. Mundësi shumë e mire investimi.

Apartament ne shitje 3+1 dupleks me sipërfaqe neto 140 m2 (sipërfaqe totale ndërtimi 158 m2) + bace 66 m2. Ne katin perdhe ndodhet ambientin e ndenjes + kuzhina, një dhomë gjumi, nje tualet me dritare, dhe ballkon. Ne katin e dyte ndodhet 2 dhoma gjumi, një tualete me dritare dhe një ballkon.

Toka dhe parkimi janë në përdorim.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
140m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
158m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
OBORR: 
66m 2
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.