"VALA MAR" RESIDENCES
229 000€
< >
Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
<
Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Vila, Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
>
Përshkrimi i pronës: 

GJIRI I LALZIT

Rezidenca turistike edhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 150 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriati dhe eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Rezidenca ofron market, bar/kafe, restorant, facilitete, kend lodrash per fëmijë, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetesese ne komunitet, etj. Mundësi shumë e mire investimi.

Vile ne shitje 2 kateshe me pamje nga deti me siperfaqe ndertimi 153 m2 + 380 m2 truall. Ne katin perdhe ndodhet ambientin e ndenjes, ambienti i kuzhines + ngrenie, tualet me dritare dhe depo. Ne katin e dyte ndodhet 3 dhoma gjumi, dy tualete me dritare dhe 2 ballkone.

Perfundon ne Prill 2020.

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
153m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
OBORR: 
380m 2
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.