"VALA MAR" RESIDENCES, GJIRI I LALZIT
299 000€
< >
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
<
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
>
Përshkrimi i pronës: 

Vala Mar Residences, një nga destinacionet më të kërkuara turistike për individë dhe familjarë që dëshirojnë të jetojnë pranë detit dhe natyrës karakteristike që ofron zona. Ndodhet në një zonë unike vetëm 150 m nga deti, në plazhin ranor të detit Adriatik. Ideale për të jetuar shëndetshëm në privatësi, gjelbërim dhe ajër të pastër, pranë freskisë së detit, vetëm 40 KM nga Tirana, 35 KM nga Aeroporti Nënë Tereza, dhe 260 KM nga Prishtina.

Rezidenca ofron shumëllojshmëri shërbimesh, market, bar/kafe, restorant, kënde lojrash për fëmijë, facilitete dhe ambjente argëtimi për një jetesë të këndshme. Ka arkitekturë moderne, infrastrukturë të standarteve europiane, cilësi të lartë ndërtimi, siguri dhe administrim 24 orë, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet etj. Një mundësi shumë e mirë investimi.

Vile në shitje 2 katëshe e pozicionuar në brezin e tretë, me pamje nga deti me sipërfaqe ndërtimi 175 m2 (203 m2) + 57 m2 verandë + 426 m2 truall + 2 vende parkimi. Në katin përdhe ndodhet salloni,  ambjent i kuzhinës + ngrënie, një dhomë gjumi dhe tualeti me dritare. Në katin e parë ndodhen dy dhoma gjumi, dy tualete dhe veranda. Dhoma matrimoniale ka tualetin brenda + dhomë garderobë.

Vila është e përfunduar

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
175m 2
VERANDË: 
57.00m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
OBORR: 
426m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.