"VALA MAR" REZIDENCE, GJIRI I LALZIT
ÇMIMI: 
118 000€
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa:
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca turistike edhe rezidenciale ndodhet në një zonë unike vetem 150 m nga deti, në plazhin ranor të detit Adriatik dhe është ideale për të jetuar shëndetshëm, në privatesi, në gjelbërim dhe ajër të paster, pranë freskisë së detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Rezidenca ofron vila dhe apartamente në shitje buze detit, 3 bar kafe, 3 restorante te cilat jane funksionale gjate gjithe vitit, infrastrukture të standarteve europiane, cilësi të lartë ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, akses ne rezidence me karte rezidenti, privatësi, gjelberim, mirembajtje elitare te ambienteve te perbashketa, jetesë në komunitet dhe vije bregdetare e sistemuar me cadra dhe shezlone, etj.

Godina ku ndodhet apartamenti është cilësore 3-katshe, me tre hyrje në kat dhe shkallet me drite natyrale.

Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe 65.5 m2 neto (71.6 m2 bruto), në katin e trete nga toka, 200 metra nga deti Adriatik, me orientim jug-perendim-veri i cili ofron 1 dhome ndenje + kuzhina, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare dhe nje ballkon te madh.

Cmimi përfshin dhe një parkim ne perdorim.

Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
118 000€
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
66m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
72m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
1
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
1
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2020
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.