300 M NGA QENDRA TREGTARE TEG
1 200 000€
< >
Toka  Në Shitje - Adresa: 300 M NGA QENDRA TREGTARE TEG Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Toka në shitje është e pershtatshme për ndertime vilash. magazinash ose ambiente sherbimi dhe ndodhet vetem 300 M nga qendra tregtare TEG dhe 100 M nga Mai Tai Resort.

Toke ne shitje me siperfaqe 6,500 m2 me intesitet ndertimi 1.6 e cila ndodhet në një zone me kërkesë të lartë. Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
6 500m 2
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.