50 M NGA LIQENI FARKËS
1 200 000€
< >
Toka  Në Shitje - Adresa: 50 M NGA LIQENI FARKËS TiraneToka  Në Shitje - Adresa: 50 M NGA LIQENI FARKËS TiraneToka  Në Shitje - Adresa: 50 M NGA LIQENI FARKËS TiraneToka  Në Shitje - Adresa: 50 M NGA LIQENI FARKËS Tirane
<
Toka  Në Shitje - Adresa: 50 M NGA LIQENI FARKËS TiraneToka  Në Shitje - Adresa: 50 M NGA LIQENI FARKËS TiraneToka  Në Shitje - Adresa: 50 M NGA LIQENI FARKËS TiraneToka  Në Shitje - Adresa: 50 M NGA LIQENI FARKËS Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Toka në shitje vetëm 50 M nga Liqeni Farkës ndodhet në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë që ofron zona. Toka në shitje është e pershtatshme për ndertime vilash.

Toke ne shitje me siperfaqe 9,070 m2 me intesitet ndertimi 0.6 e cila ndodhet në zonën kodrinore dhe te gjelberuar tē liqenit të Farkës. Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
9 070m 2
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.