AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, KM 7
ÇMIMI: 
1 500 000€
Toka  Në Shitje - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, KM 7 Tirane
Toka  Në Shitje - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, KM 7 Tirane
Toka  Në Shitje - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, KM 7 Tirane
Toka  Në Shitje - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, KM 7 Tirane Toka  Në Shitje - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, KM 7 Tirane Toka  Në Shitje - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, KM 7 Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Toke ne shitje me siperfaqe 8,880 m2 me studim dhe intesitet ndertimi 2.6, buze rruges tek brezi i pare i autostrades Tirane-Durres KM 7, e cila ndodhet ne zone industriale me te madhe ne Shqiperi vetem 1 KM nga Qendra Tregtare Univers (QTU). Zone me kerkese te larte.

Toka ne shitjes e pershtatshme per ndertime industriale, ambiente sherbimi, qender biznesi, qender zyrash, zone tregtare, shkolla, universitet, magazine etj. Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 500 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
8 880m 2
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.