BUZE AUTOSTRADES TIRANE – DURRES, NE MARIKAJ
380 000€
< >
Toka  Në Shitje - Adresa: BUZE AUTOSTRADES TIRANE – DURRES, NE MARIKAJ TiraneToka  Në Shitje - Adresa: BUZE AUTOSTRADES TIRANE – DURRES, NE MARIKAJ TiraneToka  Në Shitje - Adresa: BUZE AUTOSTRADES TIRANE – DURRES, NE MARIKAJ TiraneToka  Në Shitje - Adresa: BUZE AUTOSTRADES TIRANE – DURRES, NE MARIKAJ Tirane
<
Toka  Në Shitje - Adresa: BUZE AUTOSTRADES TIRANE – DURRES, NE MARIKAJ TiraneToka  Në Shitje - Adresa: BUZE AUTOSTRADES TIRANE – DURRES, NE MARIKAJ TiraneToka  Në Shitje - Adresa: BUZE AUTOSTRADES TIRANE – DURRES, NE MARIKAJ TiraneToka  Në Shitje - Adresa: BUZE AUTOSTRADES TIRANE – DURRES, NE MARIKAJ Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Toka ne shitje ndodhet ne Marikaj, pas Vores, buze autostrades Tirane-Durres, ne krahun e djathte te saj. Zona ku ndodhet prona eshte zone industriale, me dendesi te vogel godinash. Ka marr zhvillim te madh kohet e fundit. Eshte zone me trafik te dendur dhe me facilitetet e nevojshme per zhvillimin sa me te mire te prones. Toka eshte e perbere nga 2 parcela secila me siperfaqe 1810 m2 te cilat mund te shiten dhe vec.

Toka ne shitje me siperfaqe 3620 m2 ka forme te rregullt drejtkendeshe, me permasa 45 x 80.4 metra. Eshte buze autostrades me hyrje direkte nga ajo. Ka dhe hyrje dalje nga mbrapa prones qe te nxjerr ne rrugen e vjeter te Vores dhe prej andej ne autostrade, duke e bere mjaft te lehte levizjen ose ne drejtim te Durresit ose te Tiranes.

Me dokumenta te rregullta pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
3 620m 2
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.