NE AUTOSTRADEN TIRANE - VORE
945 000€
< >
Toka  Në Shitje - Adresa: NE AUTOSTRADEN TIRANE - VORE TiraneToka  Në Shitje - Adresa: NE AUTOSTRADEN TIRANE - VORE Tirane
<
Toka  Në Shitje - Adresa: NE AUTOSTRADEN TIRANE - VORE TiraneToka  Në Shitje - Adresa: NE AUTOSTRADEN TIRANE - VORE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

PRANE "CITY PARK"

Toka ne shitje ndodhet ne Autostrades Tirane - Vore, e futur rreth 500 metra nga ajo. Gjendet sapo kalon "City Park", majtas autostrades. Toka eshte e lire dhe me forme te rregullt gjeometrike.

Aty mund te ndertohen objekte te ndryshme industriale ose magazina sic eshte vete zona. Nuk ka kufizime per ndertim sepse eshte e lire nga te katert anet e saj.

Toke ne shitje me siperfaqe 13.500 m2 me forme te rregullt drejtekendore. Cmimi 70 Euro/m2 eshte i leverdisshem. Me dokumenta te rregullta pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
13 500m 2
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.