NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES
300 000€
< >
Toka  Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES TiraneToka  Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES TiraneToka  Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
<
Toka  Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES TiraneToka  Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES TiraneToka  Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Truall i cili ndodhet në fshatin Daias, 7 km nga qendra e Tiranes, në një zonë shumë të qetë dhe të gjelberuar, 3 km larg Tegut, me rruge të rregullta komunikimi me zona të tjera përqark dhe me qytetin. Ne kete zone ndodhen disa resorte dhe restorante turistike, si “Nano” Resort, “Turtle” Farm etj.

Vendodhja e saj ofron qetësinë, privatësinë, gjelbërimin, ajrin e pastër dhe një panoramë shumë të bukur të zonës.

Truall ne shitje per ndertim me siperfaqe 6000 m2. E pershtatshme per ndertim vilash, sherbime te ndryshme qe ka kerkese zona si shkolla, kopshte, qendra sportive, qender per mosha te treta etj. Trualli ka studim per ndertim vilash 2 kateshe me intesitet ndertimi 0.3.

Me certificate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
6 000m 2
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.