NE FARKE TE VOGEL, 360m NGA LIQENI I FARKES
ÇMIMI: 
340 000€
Toka  Në Shitje - Adresa: NE FARKE TE VOGEL, 360m NGA LIQENI I FARKES Tirane
Toka  Në Shitje - Adresa: NE FARKE TE VOGEL, 360m NGA LIQENI I FARKES Tirane
Toka  Në Shitje - Adresa: NE FARKE TE VOGEL, 360m NGA LIQENI I FARKES Tirane Toka  Në Shitje - Adresa: NE FARKE TE VOGEL, 360m NGA LIQENI I FARKES Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Toka në shitje me nje vendodhje shumë te mire, ne mes te nje qendre banimi, vetëm 360 m nga Liqeni i Farkes dhe 2 Km nga qendra tregtare TEG.

Toke ne shitje me siperfaqe 2600 m2. Ndodhet buze rruges, afer me disa vila dhe shtepi banimi, ne mes te gjelberimit, qetesise dhe ajrit te paster te kodrave te Farkes, ka nje pjerresi shume te voge drejt veriut dhe ka diell gjate gjithe ditës. Toke e pershtatshme per ndertim vilash, sherbime te ndryshme qe ka kerkese zona si shkolla, kopshte, qendra sportive, qender per mosha te treta etj.

Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
340 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
2 600m 2
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.