NE MULLET, 650M NGA AUTOSTRADA TIRANE-ELBASAN
450 000€
< >
Toka  Në Shitje - Adresa: NE MULLET, 650M NGA AUTOSTRADA TIRANE-ELBASAN TiraneToka  Në Shitje - Adresa: NE MULLET, 650M NGA AUTOSTRADA TIRANE-ELBASAN TiraneToka  Në Shitje - Adresa: NE MULLET, 650M NGA AUTOSTRADA TIRANE-ELBASAN Tirane
<
Toka  Në Shitje - Adresa: NE MULLET, 650M NGA AUTOSTRADA TIRANE-ELBASAN TiraneToka  Në Shitje - Adresa: NE MULLET, 650M NGA AUTOSTRADA TIRANE-ELBASAN TiraneToka  Në Shitje - Adresa: NE MULLET, 650M NGA AUTOSTRADA TIRANE-ELBASAN Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Toka në shitje ka vendodhje shumë te mire, vetëm 650 m nga Autostrada Tiranë – Elbasan, 2.5 KM nga qendra tregtare TEG.

Toke ne shitje per ndertim me siperfaqe 3700 m2, e cila dhe mund te ndahet ne dy pjese. Ndodhet buze rruges kryesore, ne mes te gjelberimit, qetesise dhe ajrit te paster te kodrave te Mulletit me diell gjate gjithe ditës. Toke e pershtatshme per ndertim vilash, sherbime te ndryshme qe ka kerkese zona si shkolla, kopshte, qendra sportive, qender per mosha te treta etj. Ka intesitet ndertimi 0.3 dhe koeficient shfrytëzimi 30%.

Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
3 700m 2
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.