NE VAQARR
900 000€
< >
Toka  Në Shitje - Adresa: NE VAQARR TiraneToka  Në Shitje - Adresa: NE VAQARR Tirane
<
Toka  Në Shitje - Adresa: NE VAQARR TiraneToka  Në Shitje - Adresa: NE VAQARR Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Toke buze rruge, me studim te mriatuar per ndertime magazine, zyr dhe multifunksionale.

Shitet 12.000 m2 truall me forme shume te rregullt. Çmimi 75 Euro/m2. Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
12 000m 2
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.