“GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG
2 500€
< >
Vila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG Tirane
<
Vila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “GARDEN VILLAS” VETEM 200 M NGA TEG Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

9 KM NGA QENDRA E TIRANES

Vila ndodhet në “Garden Villas”, e cila ofron 24 orë siguri, shërbime, infrastrukturë moderne, privatesi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet etj.

“Garden Villas” ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe më elitare të Tiranës në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së zonës. Zona është zhvilluar me komplekse banimi vetëm 200 metra nga Tirana East Gate, Tirana International School dhe Akademia Botërore e Tiranës.

Vila ofron 2 vende parkimi, punime shumë cilësore, termoizolim, oxhak funksional, sistem ngrohje/ftohje qendrore, peisazh të bukur dhe oborr të gjelbëruar e të sistemuar.

Vile me qira 3 kate me sipërfaqe ndërtimi 270 m2 + 350 m2 oborr me orientim shume te mire. Vila me arkitekturë moderne ofron këto ambiente: ambientin e ndenjës i cili ka një hapsirë të konsiderueshme dhe oxhakun e instaluar, kuzhinën+ambientin e ngrënies, 5 dhoma gjumi, 4 tualete dhe 1 verandë.

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
270m 2
DHOMA: 
5
BANJO TOTAL: 
4
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
2
OBORR: 
350m 2
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.