KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT'
2 200€
< >
Vila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' Tirane
<
Vila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KODRA E DIELLIT' Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zona ku ndodhet kompleksi eshte nje zone shume e mire, me gjelberim dhe ajer te paster, ne periferi te Tiranes por jo shume larg nga qyteti, ngjitur me Parkun e Liqenit dhe Kopeshtin Botanik, dhe shume afer me Unazen e Madhe te Tiranes qe ben te mundur daljen nga Tirana shume te lehte.

Vila ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore, e cila ofron siguri 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet.

Vile e re me qira, 2 kateshe + bodrum + nencati, siperfaqja e pergjithshme 270 m2 + 70 m2 verande, e cila ofron 4 dhoma gjumi, 4 tualete, garderobe, ambjente gatimi dhe ambiente ngrenie, ambient ndenjie me oxhak, lavanderi, dhe ballkon.  Gjithashtu ofron 2 parkime te mbyllura, pishine te vecante dhe oborr perpara, oborr te sistemuar me gjelberim dhe oxhak nga ana e mbrapme. Vila ka termoizolim, oxhak, sistem ngrohje-ftohje me chiller. Vila eshte pjeserisht e mobiluar dhe mund te mobilohet. Orientim nga lindja.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
270m 2
VERANDË: 
70.00m 2
DHOMA: 
4
BANJO TOTAL: 
4
KATET E PRONES: 
2
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Lindje
PARKING POSHTË GODINE: 
2
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.