"LONG HILLS" RESIDENCE
2 300€
< >
Vila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE Tirane
<
Vila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES

Vila ndodhet ne Long Hills Residence, nje nga komplekset me cilesore, i cili ofron siguri 24 ore, pishine te perbashket, bar, restorant, infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet, etj.

Long Hills Residence ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Tiranes ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona. Zona eshte e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shume afer me Tirana International School dhe World Academy of Tirana.

Vila me qira ofron parkim per 2 makina, orientim lindje-jug-perendim, rifinitura cilesore, parcela e sistemuar me gjelberim, termoizolim,  dhe sistem ngrohje-ftohje cilesor me chiller.

Vile me qira, 2 kateshe, me sip. ndertimi 220 m2 + sip. toke te gjelberuar 280 m2. Vila me arkitekture moderne ofron keto ambiente. Kati i pare ofron ambientin e ndenjes, kuzhina e mobiluar, verande e madhe, tualet dhe lavanderi. Kati perdhe ofron nje dhome matrimoniale dhe tualet, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe verande nga ecila dilet ne oborr.

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
220m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
2
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PARKING POSHTË GODINE: 
2
OBORR: 
280m 2
X

Kontakto Agjentin