"LONG HILLS" RESIDENCE
3 150€
< >
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE Tirane
<
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: "LONG HILLS" RESIDENCE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES

Vila ndodhet ne Long Hills Residence, nje nga komplekset me cilesore, i cili ofron siguri 24 ore, pishine te perbashket, bar, restorant, infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet, etj.

Long Hills Residence ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Tiranes ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona. Zona eshte e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shume afer me Tirana International School dhe World Academy of Tirana.

Vila me qira ofron parkim per 2 makina, orientim lindje-jug-perendim, ndricim natyral, rifinitura shume cilesore, parcela e sistemuar me gjelberim, termoizolim, dhe sistem ngrohje-ftohje cilesor me chiller.

Vile me qira, 2 kateshe, me sip. ndertimi 247 m2 + sip. toke te gjelberuar 445 m2. Vila me arkitekture moderne ofron keto ambiente. Kati i pare ofron ambientin e ndenjes, kuzhina e mobiluar, verande e madhe, tualet dhe lavanderi. Kati perdhe ofron nje dhome matrimoniale me tualet dhe garderobe, dy dhoma gjumi, nje studio, tualet dhe verande nga e cila dilet ne oborr.

Vila jepet me qira pjeserisht e mobiluar. Cmimi perfshin taksen

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
247m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
2
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
2
OBORR: 
445m 2
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.