LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG
2 000€
< >
Vila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG Tirane
<
Vila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, 500 M NGA TEG Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Vila ndodhet në Long Hills Residencë, një nga komplekset më cilësore, i cili ofron siguri 24 orë, pishinë të përbashkët, bar, restorant, infrastrukturë moderne, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, etj.

Long Hills Residencë ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës në mes të gjelbërimit, ajrit të paster, qetësisë që ofron zona. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afër me Tirana International School dhe World Academy of Tirana dhe vetëm 9 km nga qendra e Tiranës.

Vila për qira ofron parkim për 2 makina, orientim lindje-jug-perëndim, rifinitura cilësore, parcela e sistemuar me gjelbërim, termoizolim, dhe sistem ngrohje-ftohje cilësor me chiller.

Vile me qira, 2 katëshe, me sip. ndertimi 220 m2 + sip. toke të gjelbëruar 280 m2. Vila me arkitekturë moderne ofron këto ambiente: kati i parë ka ambientin e ndenjës, kuzhinë të  mobiluar, verandë të madhe, tualet dhe lavanderi. Kati përdhe ofron një dhomë matrimoniale dhe tualet, dy dhoma gjumi, një tualet dhe verandë nga e cila dilet në oborr.

Çmimi i qirasë është neto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
220m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PARKING POSHTË GODINE: 
2
OBORR: 
280m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.