"LONG HILLS" RESIDENCE, 500 M NGA TEG
ÇMIMI: 
2 700€
Vila Vilë Me Qira - Adresa:
Vila Vilë Me Qira - Adresa:
Vila Vilë Me Qira - Adresa:
Vila Vilë Me Qira - Adresa:
Vila Vilë Me Qira - Adresa:
Vila Vilë Me Qira - Adresa:
Vila Vilë Me Qira - Adresa:
Vila Vilë Me Qira - Adresa:
Vila Vilë Me Qira - Adresa:
Vila Vilë Me Qira - Adresa:
Vila Vilë Me Qira - Adresa:
Vila Vilë Me Qira - Adresa:
Vila Vilë Me Qira - Adresa:
Vila Vilë Me Qira - Adresa:
Vila Vilë Me Qira - Adresa: Vila Vilë Me Qira - Adresa: Vila Vilë Me Qira - Adresa: Vila Vilë Me Qira - Adresa: Vila Vilë Me Qira - Adresa: Vila Vilë Me Qira - Adresa: Vila Vilë Me Qira - Adresa: Vila Vilë Me Qira - Adresa: Vila Vilë Me Qira - Adresa: Vila Vilë Me Qira - Adresa: Vila Vilë Me Qira - Adresa: Vila Vilë Me Qira - Adresa: Vila Vilë Me Qira - Adresa: Vila Vilë Me Qira - Adresa:
Përshkrimi i pronës: 

9 KM NGA QENDRA E TIRANES

Vila ndodhet në Long Hills Residencë, një nga komplekset më cilësore, i cili ofron siguri 24 orë, pishinë të përbashkët, bar, restorant, infrastrukturë moderne, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, etj.

Long Hills Residencë ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës në mes të gjelbërimit, ajrit të paster, qetësisë që ofron zona. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afër me Tirana International School dhe World Academy of Tirana dhe vetëm 9 km nga qendra e Tiranës.

Vila ofron rifinitura shumë cilësore, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje me chiller, oxhak funksional, disa prej ambienteve të shtruara me parket druri, oborr të sistemuar dhe të gjelbëruar. Ofron gjithashtu 2 vende parkimi.

Vilë me qira, 2 katëshe, me siperfaqe ndertimi 249 m2 + sipërfaqe toke të gjelbëruar 470 m2 me orientimin jug-lindje-perendim gje te cilen e ben te ndricuar gjate gjithe kohes. Vila organizohet nga një ambient ndenje me dalje në oborr, ambient gatimi pak i vecuar + ambient ngrënie, 4 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 3 ballkone. Është totalisht e mobiluar me mobilje e pajisje shumë cilësore dhe me stil bashkëkohor.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
2 700€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
249m 2
BALLKON: 
3
BANJO TOTAL: 
3
DHOMA: 
4
OBORR: 
470m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
Oxhak
KATET E PRONES: 
2
PARKING: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.