"LONG HILLS" RESIDENCE, 500 M NGA TEG
ÇMIMI: 
3 500€
Vila  Me Qira - Adresa:
Vila  Me Qira - Adresa:
Vila  Me Qira - Adresa:
Vila  Me Qira - Adresa:
Vila  Me Qira - Adresa:
Vila  Me Qira - Adresa: Vila  Me Qira - Adresa: Vila  Me Qira - Adresa: Vila  Me Qira - Adresa: Vila  Me Qira - Adresa:
Përshkrimi i pronës: 

9 KM NGA QENDRA E TIRANES

Vila ndodhet në Long Hills Residencë, një nga komplekset më cilësore, i cili ofron siguri 24 orë, pishinë të përbashkët, bar, restorant, infrastrukturë moderne, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, etj.

Long Hills Residencë ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës në mes të gjelbërimit, ajrit të paster, qetësisë që ofron zona. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afër me Tirana International School dhe World Academy of Tirana dhe vetëm 9 km nga qendra e Tiranës.

Vila ofron rifinitura shumë cilësore me gur origjinal, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje me chiller, parket druri ne disa prej ambienteve, parcela e sistemuar me gjelbërim dhe me pemë frutore. Ofron gjithashtu parkim për 2 makina.

Vilë individuale me qira, 2 katëshe, me siperfaqe ndertimi 350 m2 + sipërfaqe toke të gjelbëruar 550 m2 me orientimin lindje-jug-perendim. Vila me arkitekturë moderne ofron këto ambiente: sallon, ambient gatim+ngrenie, 4 dhoma gjumi, garderob, 3 tualete, ballkon dhe verande.

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
3 500€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
350m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
3
DHOMA: 
3
OBORR: 
550m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
KONDICIONIMI: 
AC
KATET E PRONES: 
2
PARKING: 
3
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.