MBRAPA AMBASADES AMERIKANE
ÇMIMI: 
2 000€
Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “BUDI”

Jepet vile me qira, i cili ndodhet në një zonë rezidenciale ku kryesisht janë të ndërtuara vila dhe ndërtesa të ulta dy, tre, kater kateshe. Ndodhet pranë rruges së “Elbasanit”, Qytetit “Studenti” dhe me lehtësi lidhjeje me qendren dhe Parkun e Liqenit.

Vendodhja karakterizohet nga qetësia që të ofron jetesa komode mes ajrit të pastër dhe gjelbërimit. Ka pranë nje rrjet te mirefillte të institucioneve arsimore-shoqërore, supermarkete, kopshte, cerdhe, sherbime të ndryshme etj.

Vila është e sapo rikonstruktuar, me punime shume cilësore, hapësira të konsiderueshme dhe me sistem kondicionimi ne cdo ambient. Është e përshtatshme për banim dhe për zyra.

Vilë 2 katshe + bodrum me qira, me sipërfaqe totale ndertimi 170 m2 + 150 m2 oborr. Organizohet nga ambienti i ndenjës i madh, ambient ngrënie, kuzhinë e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe tarrace e shfrytëzueshme.

Parkim për 2-3 makina.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
2 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
170m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
OBORR: 
150m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
KONDICIONIMI: 
AC
KATET E PRONES: 
2
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.