NE FSHATIN PRUSH
ÇMIMI: 
1 000€
< >
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH Tirane
<
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE FSHATIN PRUSH Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Vile private me qera, ne nje kompleks rezidencial, e cili ndodhet në fshatin Prush, 1 km larg nga rruga nacionale, në një zonë shumë të qetë dhe të gjelbëruar, me rruge të rregullta lidhëse me zonat e tjera përreth saj dhe me Tiranen.

Vendndodhja e tij ofron qetësi, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër dhe një panoramë shumë të bukur të zonës. Ka punime shume te mira, izolim termik, kopsht të gjelbëruar dhe të rregulluar shumë bukur përreth tërë vilës dhe dalje direkt në rrugën kryesore.

Vile 3 kateshe me qera, me siperfaqe ndertimi 250 m2 + oborr te gjelberuar 400 m2 dhe me orientimin shumë të mirë dhe pamje të bukur të zonës. Vila ofron dy ambiente e ndenje dhe dy kuzhina të vecantë, pese dhoma gjumi, kater ballkone, verande, tarrace te shfrytezyeshme dhe kater tualete. Vila është komplet e mobiluar, me sistem kondicionimi ngrohje – ftohje qendror, sistem alarmi, pus per uje dhe oxhak funksional.

Vila ofron mundësi parkimi per dy makina.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
250m 2
BALLKON: 
4
BANJO TOTAL: 
4
DHOMA: 
5
OBORR: 
400m 2
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.