NË LUNDËR, PRANË QENDRES TREGTARE TEG
ÇMIMI: 
2 500€
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet vile me qira, e cila ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare te Tiranes. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afer me Tirana East Gate, Tirana "International School" dhe "World Academy" of Tirana.

Vila ndodhet në një zonë e cila ofron siguri 24 ore, cilesi ndertimi, infrastrukture moderne, privatesi, gjelbërim, ajer të paster, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet etj.

Prona ka rifinitura cilesore, mobilim shume te mire, lartesi, oxhak funksional, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje, oborr te gjelberuar dhe te sistemuar etj.

Vile 3 katshe me qira me sipërfaqe ndertimi 264 m2 + 438 m2 oborr. Organizohet nga salloni i madh ne te cilin ndodhet dhe oxhaku, kuzhinë, ambient ngrënie, 4 dhoma gjumi, 4 tualete, depo, ambient lavanderi, verande dhe 2 ballkone.

Vila ofron parkim për 2 makina.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
2 500€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
264m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
4
DHOMA: 
4
OBORR: 
438m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
Oxhak
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.