NË LUNDËR, PRANË TEGUT
1 700€
< >
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT Tirane
<
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afër me Tirana East Gate, Tirana International School dhe World Academy of Tirana. 

Vila për qera ndodhet në një residence vilash, e cila ofron siguri 24 orë, cilësi ndërtimi, infrastrukturë moderne, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet etj.

Vila ofron rifinitura cilësore, mobilim cilësor, lartësi, oxhak, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje, dritaret cilësore, ambientet të shtruara me parket cilësor etj.

Vile 3 kateshe me qera me sipërfaqe ndertimi 200 m2 + 140 m2 oborr + 25 m2 verande e mbyllur me xham. Në katin perdhe ofron ambientin e ndenjës me hapsirë të madhe moderne të pajisur me oxhak funksional, kuzhinë me të gjitha pajisjet me cilësi të lartë, ambientin për ngrënie dhe një tualet. Kati i parë ofron një dhomë gjumi, garderobë, lavanderi, dhomë matrimoniale, tualetin dhe dy ballkone. Kati i dytë ofron një dhomë gjumi, tualet dhe një verandë të gjerë. Oborri është plotësisht i sistemuar me gjelbërim, ka dhe një verandë e cila është e rrethuar me dritare qelqi të cilat hapen dhe mbyllen në varësi të stinës.

Vila ofron parkim per 2 makina.

Çmimi është bruto i diskutueshëm.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
200m 2
VERANDË: 
25.00m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
2
OBORR: 
140m 2
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.