NE MJULL-BATHORE
4 000€
< >
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE Tirane
<
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NE MJULL-BATHORE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

 AFER ME QENDREN TREGTARE 'TEG'

Ne zonen me te re te banimit, vetem 5 km nga qendra e Tiranes, nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Tiranes, vendi ideal per te jetuar, me ajer te paster dhe shume te qete, e cila eshte e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, qendra tregtare dhe shkolla private.

Vila eshte individuale, me arkitekture moderne dhe funksionale, ndodhet ne nje faqe kodre, rrethuar me kangjella dhe nga gjelberimi, larg nga vilat e tjera, privatesi, gjelberim, ajer te paster, qetesi dhe me nje pamje shume te bukur.

Vile luksoze me qira, 2 Kateshe + Bodrum, me siperfaqe ndertimi  630 m2 + truall 980 m2. Vila ofron ne katin perdhe, nje ambient ndenjie te bollshem me oxhak funksional dhe fasade xhami, kuzhine te vecenta me dritare, ambjent ngrenie, dy veranda, njera qe te nxjerr ne oborr, banjo dhe korridor. Ne katin e pare ndodhen 3 dhoma gjumi, dy me krevat te madh (queen size), dhe e treta eshte me nje krevat 120cm te gjere, garderobe, dy tualete, verande, ballkon dhe korridor. Ne katin -1 ndodhen nje dhome ndenjie, lavanderia, dhoma teknike, nje tualet dhe parkim i mbyllur per dy makina. Oborri shtrihet para dhe mbrapa viles, eshte i gjelberuar komplet me peme te ndryshme, shtuar me gure dekorative dhe ka mundesi qe te ndertohet dhe nje pishine.

Vila eshte komplet e mobiluar me mobilje shume cilesore, ka izolim termik dhe akustik, eshte e shtuar komplet me parket druri, ka oxhak dhe sistem ngrohje-ftohje me chiller, Jacuzzi, etj.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
630m 2
VERANDË: 
100.00m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
4
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
980m 2
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.