NË RRUGEN E “DURRESIT”
4 000€
< >
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” Tirane
<
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “DURRESIT” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Vendodhja e vilës është një nga zonat më të mira dhe më të kërkuara, vetem 450 M larg nga Sheshi “Skenderbej”, buze njërës nga akset hyrese dhe dalëse të Tiranes, e pranë disa institucioneve shtetërore, arsimore dhe shendetesore nga më kryesoret.

Zona ku ndodhet vila ofron privatësi, qetësi, siguri 24 orë dhe jetesë në komunitet dhe nje rrjet dyqanesh, bar kafe dhe restorante.

Vile e sapo rikonstruktuar me qira, 2 katshe + papafingo, me sipërfaqe totale 435 m2 + verande + 150 m2 oborr. Organizohet nga 9 dhoma, 3 tualete, ambient gatimi dhe ngrënie te mobiluar, 3 ballkone, një ambient open space në papafingo dhe parkim për tre makina.

Vila është e sapo rikonstruktuar totalisht, ofron rrethim me kangjella, oborr të shtruar dhe me gjelbërim, izolim termik, sistem ngrohje dhe ftohje qëndror të ri dhe sistem alarmi me kamera.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
435m 2
DHOMA: 
9
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
3
OBORR: 
150m 2
BALLKON: 
3
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.