NË RRUGEN “SIRI KODRA”
ÇMIMI: 
720€
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “SIRI KODRA” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Vile me qira ndodhet në një zonë të qetë, me ndertesa të ulta 3-4 kate. Vendodhja e ambientit ka akses shumë të lehtë me rrugën e “Dibres” vetem 200 M, Unazen e Vogel dhe eshte vetem 600 m larg nga Qendra. Ka pranë institucione arsimore, sociale, tregtare, kënde lojrash për fëmijë, supermarket etj.

Shtepi antike me qira, me sipërfaqe ndertimi 180 m2 + 100 m2 oborr te gjelberuar. Eshte ne 2 kate, kati 0 dhe bodrum me dritare. Kati 0 përbëhet nga dy dhoma, ambient gatimi, depo, banjo dhe verande. Bodrumi perbehet nga tre dhoma te mirembajtura. Ka vend parkimi për nje makine.

I përshtatshëm për banim, zyra, kopesht, etj.

Cmimi është bruto i diskutueshëm.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
720€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
180m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
5
OBORR: 
100m 2
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING: 
1
PRONA: 
Ekzistuese
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.