NE ZONEN E VILAVE NE SELITE
2 500€
< >
Vila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE Tirane
<
Vila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: BRENDA UNAZES SE MADHE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

BRENDA UNAZES SE MADHE

Zona ku ndodhet pallati eshte ne nje nga zonat rezidenciale elitare te Tiranes, ku ka ndertesa te ulta, vetem me dy ose tre kate, 200 m nga Unaza e Madhe e Tiranes dhe 300 m nga Bulevardi 'Bajram Curri'.

Jepet me qira vile trekateshe + papafingo me siperfaqe totale ndertimi 520 m2 + oborr.  Kati perdhe perbehet nga nje holl i madh open space qe ka dalje direkt ne oborr, banjo, dhome dhe depo. Kati i pare dhe i dyte perbehen secila nga  nga kater dhoma, dy banja dhe tre ballkone. Papafingo ka nje dhome banjo dhe dy veranda me pamje shume te bukur nga Kodrat e Tiranes dhe me orientim lindje-jug-perendim. Oborr eshte i gjelberuar dhe i sistemuar perreth gjithe nderteses, dhe ka parkim te mbyllur per dy makina. Lidhja midis kateve behet me shkalle te gjera dhe me dritare.

Vila me qira eshte e pamobiluar, ka te instaluar ambjentin e gatimit si dhe ka sistem ngrohje-ftohje qendror dhe panele diellore.  Dritaret jane te gjitha me dopio xham dhe me grila. Kati trete eshte i shtruar me parket.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
520m 2
DHOMA: 
10
BANJO TOTAL: 
6
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PARKING POSHTË GODINE: 
2
BALLKON: 
6
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.