PRANË LIQENIT ARTIFICIAL
ÇMIMI: 
2 700€
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet vile me qira, e cila ka një vendodhje elitare, shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë që të ofron zona pranë Liqenit të thatë dhe Liqenit Artificial. Fare pranë shkolles nderkombëtare “Montessori” Albania, afër Parkut Kombëtar të Tiranës dhe Kopshtit zoologjik, e bën një nga vendodhjet më të preferuara të Tiranës. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash me infrastrukturë të rregullt dhe lehtësisht e aksesueshme.

Prona ndodhet në një rezidencë banimi vilash e cila ofron cilësi shumë të lartë ndertimi pa humbje në sipërfaqet e ambienteve, lartësi kati, infrastrukture, pamje të bukur të zonës, gjelbërim, siguri, administrim, jetese ne komunitet etj.

Vila ofron punime shumë cilësore të standarteve evropiane, sistem kundra termetit, termoizolim, kapot me mure dopio, sistem ngrohje-ftohje qendror, i shtruar me parket druri cilësor, dritaret gjermane të markes Rehau, dyer druri dhe mobilim shumë cilësor bashkëkohor.

Vile me qira 2 katshe + bodrum me sipërfaqe ndërtimi 330 m2 + 350 m2 toke. Në katin përdhe vila ofron sallon, ambient gatim + ngrënie me vete, ambient ndenje, studio dhe një tualet me dritare. Në katin e parë ofron dhomen matrimoniale me tualetin brenda, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkoni. Ne bodrum ofron dhome mekanike, tualet, depo dhe lavanderi. Ka dritë natyrale gjatë gjithë kohës për shkak të orientimit shumë të mirë jug-lindje-perëndim-veri.

Vila ofron dhe dy vende parkimi të hapura.

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
2 700€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
330m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
4
DHOMA: 
3
OBORR: 
350m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATET E PRONES: 
2
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.