PRANË LIQENIT TË FARKËS
ÇMIMI: 
2 000€
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet vile me qira, e cila ka një vendodhje shumë të mirë, pranë Liqenit të Farkës në mes gjelbërimit dhe ajrit të pastër. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash me infrastrukturë të rregullt dhe lehtësisht e aksesueshme.

Vila ofron punime shumë cilësore të standarteve evropiane, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje qendror, i shtruar me parket druri cilësor, oxhak funksional, dritaret me grila dhe mobilim shumë cilësor dhe bashkëkohor.

Vile me qira 2 katshe + bodrum me siperfaqe ndërtimi 200 m2 + 500 m2 oborr + 1500 m2 tokë në funksion të shtëpisë. Është e organizuar me ambient ndenje + ngrënie, + kuzhinë, dhomë matrimoniale, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe ballkon. Ka dritë natyrale gjatë gjithë kohës për shkak të orientimit shumë të mirë jug-lindje-perëndim-veri.

Vila ofron dhe 5 vende parkimi të hapura.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
2 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
200m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
OBORR: 
500m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
Oxhak
KATET E PRONES: 
2
PARKING: 
5
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.