PRANË LIQENIT TË FARKËS
ÇMIMI: 
5 000€
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane Vila Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT TË FARKËS Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepen 2 vila luksoze me qira, të cilat kanë një vendodhje shumë të mirë, pranë Liqenit të Farkës në mes gjelbërimit dhe ajrit të pastër. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash me infrastrukturë të rregullt dhe lehtësisht e aksesueshme.

Vilat ofrojne punime shumë cilësore të standarteve evropiane, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje qendror, dhomat e gjumit të shtruara me parket druri cilësor, oxhak funksional, dritaret me grila dhe mobilim shumë cilësor dhe bashkëkohor, oborr të sistemuar shumë bukur me gjelbërim dhe pemë të ndryshme etj.

Vila me qira 2 katshe përkatësisht secila me sipërfaqe 450 m2 + 2137 m2 oborr. Njëra nga vilat ka sallon te madh me oxhak, ambient ndenje, kuzhinë te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkonet. Vila tjetër organizohet nga salloni i madh me oxhak, ambient ndenje, kuzhinë e vecuar + ngrënie, 4 dhoma gjumi, garderobë, palester, depo, kantine, ambient teknik, 4 tualete, 6 ballkone dhe verandë. Vilat kanë dritë natyrale gjatë gjithë kohes për shkak të orientimit shumë të mirë mirë nga gjitha anët jug-lindje-perëndim-veri.

Vilat ofrojnë dhe parkim nga 2, 3 makina ose më shumë.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
5 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
450m 2
BALLKON: 
6
BANJO TOTAL: 
4
DHOMA: 
4
OBORR: 
2 137m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
Falcoil
Oxhak
KATET E PRONES: 
2
PARKING: 
3
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.