PRANE QENDRES TREGTARE “TEG”
1 700€
< >
Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG”
<
Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG”
>
Përshkrimi i pronës: 

NE MJULL-BATHORE

Vile me qira, 3 kate +  papafingo e nje cilesi te larte, 4 dhoma gjumi, 4 tualete, gatim dhe ngrenie te veçante, ambjnet ndenjie i madh, fitness, depo, lavanderi, verande + ballkone. Siperfaqja e ndertimit 404 m2 + 502 m2 oborr i gjelber.

Vila eshte e mobiluar, ofron me 2 vendparkime te mbyllura ne bodrum, izolim termik, oxhak, ngrohje-ftohje qendrore dhe ngrohje uji me panele diellore.

Vila eshte e vendosur ne nje nga rezidencat me te mira ne zone, me komplekse banimi vilash, e cila ofron siguri 24, intimitet, gjelberim, mirembajtje elitare dhe jetese ne komunitet.

 

 

Detajet e Pronës
TIPI: 
4+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
404m 2
VERANDË: 
30.00m 2
DHOMA: 
4
BANJO TOTAL: 
4
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ASHENSOR: 
Jo
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
500m 2
BALLKON: 
3
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.