PRANE QENDRES TREGTARE “TEG”
ÇMIMI: 
5 000€
Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane
Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane
Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane
Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane
Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane
Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane
Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane
Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane
Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane
Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane
Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane
Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane Vila 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE “TEG” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Vetëm 9 KM nga qendra e Tiranës, në një nga zonat më të preferuara dhe elitare në mes të gjelbërimit, ajrit të paster dhe qetësisë që ofron vendodhja, jepet vile me qira. Zona ka infrastrukturë të rregullt, është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, shumë afër me Tirana International School, World Academy of Tirana dhe fare pranë autostradës Tiranë - Elbasan.

Vila ofron rifinitura shume cilësore, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje, sistem me kamera dhe alarmi, oxhak funksional, panel diellor për ujin sanitar, dhomë sigurie për rojen jashtë objektit, etj. Ofron gjithashtu parkim për 5 makina.

Vilë me qira, 3 katshe me sipërfaqe ndërtimi 450 m2 + sipërfaqe toke 5500 m2. Organizohet nga sallon për miqtë + ambient ngrënie, sallon për përditshmëri, kuzhinë + ambient ngrënie, 4 dhoma gjumi me tualete përkatëse brenda, 1 tualet dite, ambient zyre + bibliotekë, dhomë teknike, lavanteri, qilar, pishinë dhe 2 ballkone. Është totalisht i mobiluar me pajisje shumë cilësore dhe bashkëkohore.

 

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
5 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
4+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
450m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
5
DHOMA: 
4
OBORR: 
5 500m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
Pishinë: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
Oxhak
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
5
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.