PRANE QENDRES TREGTARE “TEG”
ÇMIMI: 
3 000€
Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: “TUSCANY VILLAS” 3, VETEM 200 M NGA TEG Tirane
Përshkrimi i pronës: 

9 KM NGA QENDRA E TIRANES

Jepet vile me qira ne nje Residence, e cila ofron 24 orë siguri, shërbime, infrastrukturë moderne, privatesi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet etj.

Rezidenca ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe më elitare të Tiranës në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së zonës, e cila ofron privatesi, pishine te jashtme dhe te brendshme, si dhe ambient fitnessi. Zona është zhvilluar me komplekse banimi vetëm 200 metra nga Tirana East Gate, Shkollen “Kings Tirana”, Tirana International School dhe Akademia Botërore e Tiranës.

Vila ofron punime shumë cilësore, murature te jashtme me termoizolim, dhomat e gjumit të shtruara me parket cilësor, banjot të veshura me pllake shumë të mirë gjer në tavan, dyer druri, dritaret alumin me dopio xham, sistem ngrohje ftohje me multi-split, tubacioni i ujit të ngrohtë me bolier dhe pompe qarkulluese, oborr te sistemuar etj.

Vile e bashkangjitur 2 kate + nencati, me qira me siperfaqe ndertimi 160 m2 + 350 m2 oborr, me orientimin lindje-jug-perendim. Kati perdhe organizohet nga ambient ndenje në të cilin ndodhet dhe një oxhak, kuzhinë e vecuar + ngrënie, tualet dite, lavanderi dhe veranda. Kati parë organizohet nga dhomë matrimoniale + garderobe + tualetin, 2 dhoma gjumi dhe tualet dite. Vila ka parkim per 2 makina.

Mbaron brenda muajit Prill

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
3 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
160m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
3
DHOMA: 
3
OBORR: 
350m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
KONDICIONIMI: 
AC
KATET E PRONES: 
2
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.