PRANË RESTORANT “XIBRAKU”
ÇMIMI: 
5 000€
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË RESTORANT “XIBRAKU” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Vilë e re luksoze për qira, e cila ndodhet në Sauk, 3 KM nga qendra e Tiranës, në një zonë shumë të qetë të gjelbër dhe me infraskturë të rregullt rrugore. Në këtë zonë gjenden dhe disa ambasada të njohura.

Vendodhja e viles ofron qetësi, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër dhe një pamje shumë të bukur. Ka punime shumë cilësore, tërësisht i hidroizoluar, sistem shumë të mirë ngrohje-ftohje, të gjitha ambientet të shtruara me parket, kuzhinë moderne me cilësi të lartë etj. Ofron gjithashtu kopësht të sistemuar shumë bukur rreth viles.

Vilë me qira 2 kate + bodrum me sipërfaqe ndërtimi 700 m2 + 500 m2 sipërfaqe totale toke. Vila ofron 5 dhoma gjumi, 3 dhoma ndenje, kuzhinë të veçantë, 7 tualete, lavanderi, dhomë teknike, verandë, parkim dhe një kopsht të madh të gjelbër. 

Çmimi është bruto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
5 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
700m 2
BANJO TOTAL: 
7
DHOMA: 
5
OBORR: 
500m 2
PAMJA: 
Shume e mirë
KONDICIONIMI: 
AC
Oxhak
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.