PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA”
1 500€
< >
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” Tirane
<
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” RRUGA “LIMAN KABA” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Vendodhja e vilës është një nga zonat më të mira dhe më të kërkuara, mes gjelbërimit dhe ajrit të pastër, në periferi të Tiranës por jo shumë larg nga qyteti. Fare pranë me Parkun e Liqenit, Kopshtin Botanik dhe afër me Unazen e Madhe të Tiranës e cila të krijon lehtësi qarkullimi me daljen direkt nga qyteti dhe zona.

Zona ku ndodhet vila ofron privatësi, gjelbërim, siguri 24 orë dhe jetesë në komunitet.

Vile e re me qira, 2 kateshe + papafingo, me sipërfaqe totale 580 m2 + 70 m2 verande + 150 m2 oborr. Organizohet nga 4 dhoma gjumi, njëra prej të cilave është zyre, 3 tualete, 1 dhom garderobë, ambient gatimi dhe ngrënie, ambient banimi me oxhak, ballkon i madh, një ambient open space në papafingo dhe oborrin.

Vila ofron izolim termik, oxhak, sistem ngrohje dhe ftohje, mobilim total dhe vend parkimi.

Cmimi eshte neto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
580m 2
VERANDË: 
70.00m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
1
OBORR: 
150m 2
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.